?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Нашла классный текст, посвященный Сергею Кузьминскому, с рассказом о знаменитом киевском концерте 2006 и ссылкой на передачу памяти Кузи на Дойче Велле и интервью с ним, - ссылка внизу текста (правда, его голос продублирован украинским - но, в любом случае, - очень здорово его было найти!). Тут же - приглашение на Полтавский концерт-трибьют. Интересно было бы узнать, как он прошел.

Originally posted by fett_messer at Концерт-триб'ют гурту "Брати Гадюкіни" в Полтаві


Про відхід Кузі я дізнався через день - був у від'їзді...
Звісно, сумно було дуже-дуже... Адже до останнього сподівався все ж на його одужання, і на сайті Гадів нещодавно була інфа про те, що найгірше ніби позаду...
Попри те, шо треба було ворушитись і робити якісь свої справи, все одно довго потім (та й досі) багато згадувалось і пригадувалось.
Важко звикнути до самої думки.
Один з найяксравіших таких спогадів, звісно, - концерт Гадюкіних в Києві у січні 2006 - це просто неможливо забути. Пам'ятаю, купив квиток тоді з останніх грошей, майже нічо собі не лишив - і днів 5 до самого концерту довелося жити-хоботити по знайомих з 17-ки (общага філологів), до яких треба було лазити на другий поверх по балкону (і злізати так само), бо вахта в універі Шевченка - то окрема пісня :), - до Василькова, де я тоді вписувався постійно, мені вже було ніяк доїхати. А кайфонули тоді всі ми від їхньої музики так, шо зараз аж ностальгією віддає - для мене через молодий вік то був перший і, як показав час, останній концерт "Братів Гадюкіних"...
Пам'ятаю їхні перевидані альбоми на касетах і те як зрадів колись, як знайшов Кузю тут, в жж...
Як приємно дивували обидва його електронні диски і як я жоден з них так і не наважився тут викласти...
і ще багато-багато всього попри те, що не можу сказати, шо "Брати Гадюкіни" - це моє дитинство.

Найважливіше, щоб кожен з нас і далі пам'ятав великого музиканта і чотку людину, адже є близькі, що живуть на землі, а є ті, що на небі.

І от в Полтаві восени буде концерт-триб'ют гурту "Брати Гадюкіни"
По-перше, якщо хто з музикантів чи слухачів сумнівається, то це цілком серйозна річ, і, якщо є бажання, то готуватися слід вже зара.
Орієнтовно, подія відбудеться на сороковий день – 12 вересня. Усім бажаючим взяти участь у концерті – виконати декілька пісень з репертуару «Братів Гадюкіних» — прохання телефонувати за номером 8(050)913-85-12 (Андрій «Бурлік» Боркунов).
Також передавайте інфу знайомим та кентам, перепощуйте де буваєте - можливо, у них є друзі з гуртів, адже дуже хочеться побачити не примітив, а справжню музичну пошану Легенді.


і наостанок - на Deutsche welle був невеличкий ефір із розмовою з Сергієм (не зовсім доречно продубльований, щоправда,українським перекладом відповідей)

слухати

Comments

( 5 comments — Leave a comment )
gaanaa
Apr. 5th, 2011 01:51 pm (UTC)
Укранская самобытная музыка
gaanaa
Apr. 5th, 2011 01:52 pm (UTC)
И 60 лет назад , где то на диком Западе
gaanaa
Apr. 5th, 2011 01:55 pm (UTC)
И так всё творчество. Видимо это такой постмодернизм,это не плагиат.
bon_mari
Apr. 5th, 2011 03:23 pm (UTC)
да-да-да, не иначе. суть постмодерна - цитирование, компиляции, ассоциации... поток сознания... блин, ты их просто не умеешь готовить
gaanaa
Apr. 5th, 2011 07:19 pm (UTC)
Здесь не цитирование, а полное списывание.
( 5 comments — Leave a comment )

Profile

я
bon_mari
bon_mari

Latest Month

November 2011
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner